Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mahallesi Kanburoğlu Sokak No:1/c

Playstation Kol Tamiri

Ps3 Kol Tamiri

Ps3 oyun deneyiminizi mükemmel bir şekilde yaşayabilmek için kolların çok iyi şekilde çalışması gerekir. Ancak zamanla kollarda sıkıntı ve sorunlar baş gösterir. Bunun en büyük sebebi ise, oyun sırasında kollara aşırı sert basılmasıdır. Hatta bazı kişiler sinirlenip, kolu da yere atabiliyor. Tüm bu hareketler sonucunda da kollar bozulabiliyor. Özellikle analog topuzlar daha çok bozulan kısımlar arasında yer alır. Ps3 kol tamiri çözümü için teknik servislerden destek almanız gerekir.

Ps3 kol tamirini kendim yapabilir miyim?

Birçok kişi kendisine bu soruyu soruyor. Eğer daha önce elektronik araçları tamir ettiyseniz veya ps3 parçalarından anladığınız iddia ediyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Ancak girişeceğiniz tamir işleminde yapacağınız hata sonucunda yeni bir kol masrafını da peşinen kabul etmelisiniz. Çünkü ps3 kol tamiri esnasında hassas parçalara zarar verebilirsiniz. Kol tamiri için bir başkasından yardım almanız da aynı sonuçları doğurabilir.

Neden?

1.Ps3 kolunu tamir için açtığınızda soketi kırma riskiniz vardır.

2.Ana kartı düşürme ve bozma riskiniz söz konusudur.

3.Eğer sorun analog topuzda ise, lehim için el becerinizin olması gerekecek.

4.Kol kasasına zarar verebilirsiniz.

5.Parçaları yanlış takabilirsiniz.

Bu nedenleri uzatmak mümkündür ancak en çok yapılan hatalar bu şekildedir. Teknik servisten hizmet aldığınızda daha kısa sürede ve ustalıkla kol tamiri çözümü sunulmuş olacak. Teknik servis seçerken de dikkat etmeniz gereken bazı noktalar söz konusudur. Bu noktada firmamızın size sunacaklarından bahsetmek isteriz.

1.Firmamız, uzun senelerdir ps3 ve ps4 gibi oyun konsollarına yönelik teknik servis çözümü sunuyor.

2.Klasik yöntemleri değil, modern araçları kullanarak kol veya ana cihazlardaki hata tespitlerini yapıyor.

3.En doğru çözümler teknik ekip tarafından belirlenerek, sonuç alıcı çalışmalar yerine getiriliyor.

4.Uygun fiyat sunuluyor. Asla gereksiz masraflar çıkarılmayarak, etik dışı fiyat teklifleri sunulmuyor.

5.Tamir öncesinde müşterilerle irtibat kurularak, yapılacaklar anlatılıyor.

Ps4 Kol Tamiri

Oyun kolları en çok arızalanan ps4 parçasından birisidir. Bunun sebebi, çok fazla sert kullanılmasıdır. Oyun heyecanının da verdiği aktiflikle kola sert basma olağan bir durum haline geliyor. Kolun kısa sürede bozulmasının en büyük sebebi, budur. Özellikle analog topuzlar daha erken bozulabiliyor. Diğer tuşlara göre daha hassas olan analog topuz sistemleri bozulduğunda orijinaliyle değiştirilmesi gerekir.

Ps4 kol tamiri kapsamında analog topuz ve batarya değişimi yapılabilir. Ayrıca flex film değişimleri de firmamız tarafından sunulan destekler arasında yer alıyor. Ps4 kollarının bataryasının hemen zayıflamasına neden olan şeyler şunlardır:

1.Şarj halinde kolun kullanılması

2.Şarjı tam bitmeden şarj cihazına takılması

Bu iki hususa dikkat edildiğinde batarya daha uzun süre dayanabilir. Analog topuzların kullanımına da dikkat edildiğinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Analog topuz değişiminin kesinlikle uzman servisler tarafından yapılması lazımdır. Aksi durumda kolla ilgili daha farklı sorunlar çıkabilir.

1.Demontaj sırasında ana karta zarar verilebilir

2.Yine demontaj esnasında sokete zarar verilebilir

3.Kol içerisindeki diğer ciplere zarar verilebilir

4.Analog topuz çıkarma ve takma işlemi yanlış yapılabilir

5.Lehim doğru şekilde yapılmadığında kol çalışmayabilir

Bu 5 noktadan dolayı ps4 kol tamiri uzman olmayan kişilerce yapılmamalıdır. Herhangi bir arkadaşınız veya tanımadığınız kişiler tarafından gelecek tamir tekliflerine kulak asmamalısınız. Ps4 kol sistemleri hassastır ve özel cihazlar olmadan tamir edilmesi mümkün değildir. Ayrıca teknik bilginin yanında, el becerisinin de olması gerekir.

Firmamızdan destek alın!

Kendi kol imalatını yapan şirketimiz, ps4 kol tamiri çözümü de sunuyor. Bunun için bizleri aramanız detaylara ulaşmak için yeterli olacaktır. Şirketimiz, bilgisayar uzmanlığının yanı sıra oyun konsolları alanında da uzmanlığa sahiptir. Ps4 kronik sorunların çözümü, ps4 kol tamiri ve daha farklı sorunlar için şirketimizden yardım alabilirsiniz. Özel cihazlarla yapılan testler sayesinde sorunlar tespit ediliyor. Sonrasında da en uygun müdahale tarzı belirlenerek, gereken yapıyor. Güvenilir bir teknik servis çözümü almak için firmamızla hemen irtibata geçin!

playstation-tamir