Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mahallesi Kanburoğlu Sokak No:1/c

Playstation Nedir? Kısaca Bilgiler

Playstation olmayan eve eğlence girmezmiş. Şaka bir yana, son yıllarda en çok satın alınanan eğlence konsol makinesi Playstation oynamayan yoktur sanırım. Varsa da çok şey kaçırıyor demektir.

Playstation oynarken kendinizi mutlaka kaptırmışsınızdır, örneğin futbol oynarken, yada aksiyon single player oyunu oynarken. Kaybedince herkes sinirlenir. Mutlu olan takmayan yoktur, mutlaka bir sinir çıkar ortaya. Ve kolu, konsolu fırlattınız. Ama yine de çalışıyor ise şanslısınız ki Playstation servisleri bulunmakta. Siz siz olun kendi başınıza birşey yapmayın playstation teknik servisi uğrayın bu tarz şeyler içten kopmlara bile neden olabilir. Oynamaya devam edip içindeki motoru daha fazla yakmak yerine playstation tamirine gidin. Genelde bu tarz hatalar yapılıp devam ediliyor. Belki bir kaç ay sizi götürür ama üç beş masraf harcamaktan kaçındığınız ücret sizlere belki yüzlerce liraya mâl olabilir.

Playstation oynarken her anın tadını çıkarın. Çünkü yarın öbür gün yeni bir modeli geldiğinde sizde ki olan model ile eskisi kadar eğlenemeyeceksiniz. Aklınız her zaman yeni modelde ve “acaba orada bu oyunun kalitesi nasıl olacak” diye düşündürecektir. Bu yüzden almak için ya anne ve babalarınızı ısrar edecek ya da paranızı biriktireceksiniz. Dolayısı ile her anın tadını çıkarın. Düzgün kullanın ki tamir ettirmek zorunda kalmayın. Size tavsiyem, ne kadar üst model çıkarsa çıksın siz elinizdekinin kıymetini bilin ve olmayanları da düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir