Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mahallesi Kanburoğlu Sokak No:1/c

Playstation Tamir Servisi

Her geçen teknoloji sayesinde oyun sektörü de bir hayli gelişmektedir. Özellikle video oyun konsol devi olan Playstation ilk sırada hala oturmakta ve her geçen gün yeni projeler çıkarmaktadır.

Playstation tamirlerini Playstation teknik servislerine vererek tamir edebilirsiniz. Bu konuda nasıl güveneceğiniz derseniz, bizzat ofislerine de gidebilir ve gözünüzün önünde tamir etmesini isteyebilirsiniz.

Playstation servislerinde bazı ofislere pek güvenilmeyebilir. Bu konuda haklı olabilirsiniz, parça çalabilir, daha fazla masraf çıkması için bozabilir, daha farklı şeyler de yapabilirler. Bu yüzden güvendiğiniz ya da lisansı olan düzgün servislere gitmelisiniz. Hatta imkanınız var ise garantisi de var ise direkt olarak Sony’ye verebilirsiniz. Bu konuda teknik servisler sizlere yardımcı olacak ve en kısa sürede güven içerisinde tamir edeceklerdir. Playstation’nın garantisi varsa mutlaka yetkili bayilere giderek garanti sonrası bozulma konusunda onlara tekrar gidersek ne kadar ücret öderiz gibi soruları da sorunuz ki aklınızda farklı sorular kalmasın.

Aklınızda şüphe varsa ve çevrenizde tanıdık veya güvenilir yoksa tamirleri gözleriniz ile görmenizi tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir